Temat
:
Śląsk Wrocław & Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
Od: 05.2015
Offline
#
133
12.02.2016, 23:46
Właśnie po stracie bramki graliśmy jakby to powiedzieć na utrzymanie, tragicznie wobec zaistniałej sytuacji. Na ławce zostało 2 zawodników z charakterem, czyli Mały i Drzazga a na boisku pojawili się, hmm w sumie nie wiem kto...
krzaq12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzaq12
Znajdź inne posty napisane przez krzaq12