wislakrakow124 napisał(a):

|
Meczu nie ogladalem bo dopiero wrocilem z pracy. Mam jedno pytanie. Gdy stracilismy bramke ruszylismy do jakiegos konkretnego ataku? Czemu Pawlowski nie wykorzystal wszystkich zmian? Mial przeciez w kim wybierac. Lepszy ktos swiezy na koncowke.
|
Może rezerwowi nie byli podmyci? :(
Pawłowski chyba nie do końca jeszcze poznał materiał ludzko-piłkarski, z jakim ma do czynienia
