Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 12.02.2016, 23:41
wislakrakow124 napisał(a):Wyświetl post
Meczu nie ogladalem bo dopiero wrocilem z pracy. Mam jedno pytanie. Gdy stracilismy bramke ruszylismy do jakiegos konkretnego ataku? Czemu Pawlowski nie wykorzystal wszystkich zmian? Mial przeciez w kim wybierac. Lepszy ktos swiezy na koncowke.
Może rezerwowi nie byli podmyci? :(

Pawłowski chyba nie do końca jeszcze poznał materiał ludzko-piłkarski, z jakim ma do czynienia
Ostatnio edytowane przez Patryko : 12.02.2016 o godz. 23:43.
Odpowiedz cytując