Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 12.02.2016, 23:29
Co to ....a było? Co to ....a było powtarzam? Przegrać z Śląskiem tranowanym przez Romeo Szukiełowicza metodami rodem z głębokiego PRLu to wstyd do entej potęgi.

Najgorsze jest to, że im się nie chciało. Patrzyłem na boisko i... im się ....a nie chce. Stoją jak ....y. Jeden Ondrasek walczy reszta jak cioty. Asysta Sadloka. Brak słów, to można pokazywać dzieciom na szkoleniach: jak nie bronić przy stałym fragmencie gry. Najpierw zgubione krycie, a później kuriozalna asysta. Środek pola tragedia. Uryga magik zniknął na cały mecz.

Balashov gra nieźle, ale akcje wykańcza jak totalna łajza. Co nie zmienia faktu, że to właściwie jedyny zawodnik, przy którym można zapisać mały plus. Rafael Cliveralo po wejściu na boisko - dostaniemy jakiś ekwiwalent z PFRONu?

Wypier.dalać wszyscy.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując