gdzie sa ci pieniacze i krzykacze antyMoskalowe


nieraz pisalem ze jeszcze zatesknimy za remisami i stylem Kazka , mysle ze ten mecz otworzyl oczy wielu osobom ze w tym sezonie walczymy o utrzymanie sie w lidze a nie jakas gorna osemke czy podium ....jeden plus to taki ze juz w tym sezonie nie beda nas juz upokarzac , zydy , 7egia czy amika