Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 12.02.2016, 23:23
gdzie sa ci pieniacze i krzykacze antyMoskalowe nieraz pisalem ze jeszcze zatesknimy za remisami i stylem Kazka , mysle ze ten mecz otworzyl oczy wielu osobom ze w tym sezonie walczymy o utrzymanie sie w lidze a nie jakas gorna osemke czy podium ....jeden plus to taki ze juz w tym sezonie nie beda nas juz upokarzac , zydy , 7egia czy amika
Odpowiedz cytując