Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35040
Stary 12.02.2016, 21:01
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Co do Grecji to nie przesadzaj, nic im sie nie dzieje.Nigdy wirtualnego zadłużenia nie spłacą.Do dzisiaj maja kilkukrotnie wieksze pensje i emerytury niz są u nas.Bezrobocie? zobacz na socjal jaki dostają.Bardziej banksterka niemiecka jest od nich uzależniona niż oni od nich.Oni nic nie muszą , banksterka musi odzyskać zainwestowana kasę.Proste.
Dlaczego protestują greccy rolnicy, a nie niemieccy bankierzy?

https://www.youtube.com/watch?v=TiObTN9keh0