kerim1906 napisał(a):

|
Co do Grecji to nie przesadzaj, nic im sie nie dzieje.Nigdy wirtualnego zadłużenia nie spłacą.Do dzisiaj maja kilkukrotnie wieksze pensje i emerytury niz są u nas.Bezrobocie? zobacz na socjal jaki dostają.Bardziej banksterka niemiecka jest od nich uzależniona niż oni od nich.Oni nic nie muszą , banksterka musi odzyskać zainwestowana kasę.Proste.
|
Dlaczego protestują greccy rolnicy, a nie niemieccy bankierzy?
https://www.youtube.com/watch?v=TiObTN9keh0