Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35038
Stary 12.02.2016, 18:06
Ok dopiero teraz faktycznie przeczytalem caly Twoj wczesniejszy post ale w dalszym ciagu nic to nie zmienia w moim podejsciu do frankowiczow. Banki robily ludzi w bambuko - przeciez to oczywiste z ta roznica, ze frankowicze dali sie robic w bambuko na wlasne zyczenie. Dla mnie koniec, kropka a banksterzy niech teraz placa, bardzo dobrze. Oby tylko to sie nie odbilo jakokolwiek czkawka pozniej.

Tak, zebys mi tu przypadkiem zaraz nie pochlebial to lap to na deser

http://www.money.pl/gospodarka/stati...0,2010590.html
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 12.02.2016 o godz. 18:10.