Ok dopiero teraz faktycznie przeczytalem caly Twoj wczesniejszy post ale w dalszym ciagu nic to nie zmienia w moim podejsciu do frankowiczow. Banki robily ludzi w bambuko - przeciez to oczywiste z ta roznica, ze frankowicze dali sie robic w bambuko na wlasne zyczenie. Dla mnie koniec, kropka a banksterzy niech teraz placa, bardzo dobrze. Oby tylko to sie nie odbilo jakokolwiek czkawka pozniej.
Tak, zebys mi tu przypadkiem zaraz nie pochlebial to lap to na deser
http://www.money.pl/gospodarka/stati...0,2010590.html