wiesniak842 napisał(a):

|
Nie rozumiem, do czego sie odnosisz?
|
Piszesz frankowicz? tak .Chociaż nim nie jestem ale znam dobrze temat.Dzisiaj wkleiłem "frankową opowieść" dla niezorientowanych.Myślałem że czytałeś?
http://m.onet.pl/wiadomosci/opinie,rr428h
Ta pani nie ogr a tak liczyła w lipcu 2015, czyli jednak leming
https://twitter.com/SamPereira_/stat...34743586623488