Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35022
Stary 11.02.2016, 21:00
Cytat:
Co napisałeś o Grecji konkretnego? Ludzie tutaj wrzucają poważne artyuły czy kawałki ustaw. Ty po prostu sobie coś napisałeś i mówisz wszystkim, że tak jest. I koniec. Aksjomat.
niektórzy nie rozumieją pewnych spraw, może są zbyt opóźnieni żeby trochę do przodu wybiec i spojrzeć w przyszłość. Np kerimek pisze, że to niemiaszki mają problem z Grecją a nie Grecja z nimi.
A taki kerimek to nigdy nie pomyślał, że może czasy się zmieniły i teraz sa wojny ekonomiczne a nie zbrojne. Że lepiej skolonizować sobie państwo tak, że mu dajesz pożyczkę na coś, państwo poprawia infrastrukturę itd a później jak nie ma za co długów spłacać to jest rozbierane przez wierzycieli? Albo za bezcen kupowane są lotniska, wyspy itp?
I taki scenariusz widzę dla Grecji. Poza tym on już się realizuje i już ich wykupują.
I to samo z Polską. Polska nadostawała hajsu na drogi inne bajery od UE. Ojeju, jacy oni dobrzy. Zobaczymy jak braknie kasy żeby się wypłacić banksterom. Jakbym był szwabem to z chęcią bym kawałek polskiej ziemi przytulił, z chęcią bym sobie fajna autostrada śmignął w jakieś fajne niemieckie miejsce w Polsce.
Narazie pożyczają, później się każdy biedak stanie zakładnikiem wierzycieli. I później będą kolonizować po nowemu. Niewolnictwo już w sumie odtworzyli (tania siła robocza, każdy jest niby wolny ale wielu to tylko robi na własny garnek, mieszkanie i auto żeby mieć czym do obozu pracy dojechać, no i na odchowanie kolejnych niewolników) .

Ale cieszy mnie, że kerimek wspomniał, że 70% kasy z UE wraca n zachód. Dziwne tylko, że kerim to jest zwolennik Polski w UE na zasadach akceptowanych przez jego wodzów z PiSu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.