http://epodravina.hr/veznjak-slavena...ista-potpisao/
Jak by ktoś nie rozumiał, to tak w skrócie:
Mimo tego, co wiele mediów mówiło, Brlek niczego jeszcze nie podpisał. Sprawa jest, ale nic nie jest jeszcze klepnięte. Zawodnik mówi, że nic nie wie na pewno i że sprawa utknęła, ale on nie wie, czemu. I że w najbliższych dniach powinniśmy się dowiedzieć, co z tego wszystkiego będzie.
Trener mówi, że Brlek normalnie trenuje z drużyną. Jego brak w składzie był spowodowany chorobą.
Nic więcej istotnego nie piszą.