|
Wybacz, ale gdzie to pokazałeś?
A tak zapytam, dlaczego PIS tak uparcie krzyczy, że to tak bardzo źle, że większość Polski jest w obcych rękach, a zyski są wyprowadzane z Polski? Jakoś w sytuacji Grecji nie jest to problemem, w tym wypadku problem mają akurat Ci którzy są właścicielami i wyprowadzają zyski za granice. Chyba mi nie powiesz teraz, że tego też nie napisałeś?
|