Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35016
Stary 11.02.2016, 18:13
Wybacz, ale gdzie to pokazałeś?

A tak zapytam, dlaczego PIS tak uparcie krzyczy, że to tak bardzo źle, że większość Polski jest w obcych rękach, a zyski są wyprowadzane z Polski? Jakoś w sytuacji Grecji nie jest to problemem, w tym wypadku problem mają akurat Ci którzy są właścicielami i wyprowadzają zyski za granice. Chyba mi nie powiesz teraz, że tego też nie napisałeś?