Temat
:
Wisła Kraków vs pzpn
Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
343
11.02.2016, 17:15
gypsy
napisał(a):
Sędzia z Warszawy i co z tego?
To my jakimś zagrożeniem dla Legii jesteśmy, że muszą nas "przekręcać"?
Przecież napisałem, że nie insynuuje żadnego spisku... Po prostu to beznadziejne wygląda jak przez cały sezon sędziują nam sędziowie z Mazowsza, z którym Kraków wiadomo jakie ma relacje. Tutaj każdy błąd sędziego będzie odbierany jako umyślny.
piotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotek
Znajdź inne posty napisane przez piotek