Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#343
Stary 11.02.2016, 17:15
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Sędzia z Warszawy i co z tego? To my jakimś zagrożeniem dla Legii jesteśmy, że muszą nas "przekręcać"?
Przecież napisałem, że nie insynuuje żadnego spisku... Po prostu to beznadziejne wygląda jak przez cały sezon sędziują nam sędziowie z Mazowsza, z którym Kraków wiadomo jakie ma relacje. Tutaj każdy błąd sędziego będzie odbierany jako umyślny.
Odpowiedz cytując