Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35011
Stary 11.02.2016, 17:04
Dodajmy do tego co pisał ABG, że Holandia słynie z systemu 'part-time job', który jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, gdzie trzy na cztery Holenderki pracują w ten sposób. Takie rozwiązanie jest zdecydowanie lepsze od rozbudowanej opieki socjalnej, gdyż pozwala szczególnie młodym matkom utrzymać ciągłość pracy, a nie zmuszać ich do zarejestrowania się fikcyjnie w firmie, aby uzyskać przez 12 miesięcy świadczenie... jak ma to miejsce w naszym patologicznym systemie, gdzie każdy chce coś wyciągnąć z kasy państwowej.

http://www.economist.com/blogs/econo...st-explains-12



PS. Spójrzcie na Polskę. Daleko za murzynami z Grecji
Ostatnio edytowane przez emj10 : 11.02.2016 o godz. 17:07.