Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34991
Stary 11.02.2016, 13:35
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Przeszkadzały ale nikt nie obiecywał, że ich nie będzie. Obiecywaliście, że nie będzie - teraz jesteście w spółce z banksterką.
Kocur to uzupełnił, przeczytaj.Nie pamiętam jakichś obiecanek że banksterka zrezygnuje z corocznych podwyżek.Jedynie mówiono że nie będzie to miało związku z podatkiem bankowym płaconym przez banksterkę w całej Europie.

kbsucha Naiwny jesteś , płacisz koncertowo.Nawet nie wiesz o wielu sprawach bo Cie nie informują.Sprawdz szczegółówo to sie przekonasz.

Jaroo1 już ci pisałem bądz łaskaw nie odnosić do mnie tych regularnych 400-stu znaków bez jakiejkolwiek treści.Dzięki
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 11.02.2016 o godz. 13:41.