IncognitoTSW napisał(a):

|
Przeszkadzały ale nikt nie obiecywał, że ich nie będzie. Obiecywaliście, że nie będzie - teraz jesteście w spółce z banksterką.
|
Kocur to uzupełnił, przeczytaj.Nie pamiętam jakichś obiecanek że banksterka zrezygnuje z corocznych podwyżek.Jedynie mówiono że nie będzie to miało związku z podatkiem bankowym płaconym przez banksterkę w całej Europie.
kbsucha Naiwny jesteś , płacisz koncertowo.Nawet nie wiesz o wielu sprawach bo Cie nie informują.Sprawdz szczegółówo to sie przekonasz.
Jaroo1 już ci pisałem bądz łaskaw nie odnosić do mnie tych regularnych 400-stu znaków bez jakiejkolwiek treści.Dzięki