Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
mistico
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Wrocław
Offline
#
2048
11.02.2016, 13:34
posiada ktoś Lexusa IS200? Niedługo jadę oglądać te dwie sztuki
http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-is...-ID6ydmE3.html
http://otomoto.pl/oferta/lexus-is-is...-ID6ye1ah.html
może ktoś je oglądał albo coś zauważył nieciekawego na zdjęciach?
Bramki byłych Wiślaków
grających obecnie w ligach zagranicznych oraz informacje o byłych ligowcach ->
https://twitter.com/misticotsw
mistico
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mistico
Znajdź inne posty napisane przez mistico