Polska ma najwyższe opłaty bankowe w EU (porównując do realnej siły nabywczej Kowalskiego).
Wprowadzenie podatku jest tylko pretekstem do podwyżek (dla kogoś kompletnie zielonego) - banki płacą podatki w wielu krajach i jakoś opłaty za prowadzenie konta czy karte kredytową są niższe niż u nas.
Poszli na walkę Dawida z Goliatem i chwała im za to bo każdy chował głowę w piastek.
Ogólnie jesteśmy ruchani na wielu platformach, nie tylko w bankach:
- elektronika
- kosmetyki
- AGD
ps.
Cytat:
|
Do 18 lutego rząd ma przygotować nowy projekt ustawy o podatku od handlu. Taka deklaracja padła na spotkaniu ministrów i sklepikarzy. Rząd i handlowcy wstępnie się porozumieli - podaje RMF FM.
|