Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34988
Stary 11.02.2016, 13:27
Polska ma najwyższe opłaty bankowe w EU (porównując do realnej siły nabywczej Kowalskiego).

Wprowadzenie podatku jest tylko pretekstem do podwyżek (dla kogoś kompletnie zielonego) - banki płacą podatki w wielu krajach i jakoś opłaty za prowadzenie konta czy karte kredytową są niższe niż u nas.

Poszli na walkę Dawida z Goliatem i chwała im za to bo każdy chował głowę w piastek.


Ogólnie jesteśmy ruchani na wielu platformach, nie tylko w bankach:

- elektronika
- kosmetyki
- AGD

ps.

Cytat:
Do 18 lutego rząd ma przygotować nowy projekt ustawy o podatku od handlu. Taka deklaracja padła na spotkaniu ministrów i sklepikarzy. Rząd i handlowcy wstępnie się porozumieli - podaje RMF FM.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE