Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34983
Stary 11.02.2016, 12:24
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
Kerim - jakiś komentarz do podwyżek cen usług bankowych i obniżenia oprocentowań lokat?
Nie słyszałem Twoich utyskiwań jak banksterka robiła to co roku.Nie słyszałem jak płaciłeś najwyżej w Europie za banksterskie usługi.Nie słyszałem płaczów jak oprocentowanie lokat spadało w ostatnich latach do symboliki.Pamiętasz te listy od banksterki? co roku.Ja pamiętam i mam nadzieję że praktycznie jedyny przynajmniej w wiekszej części Polski bank PKO BP nie podniesie stawek i będzie gdzie przenieść rachunek.

Klon petruska ABG znowu nadaje? wczoraj wieczorem zamilkł? Ciekawe dlaczego?