Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11254
Stary 11.02.2016, 12:23
Robbie92 napisał(a):Wyświetl post
Otóż to, kto powiedział że przed meczem nie fajnie by było usiąść w wiślackim gronie tak jak na Lechii w T29 Sport Pub.. Myślę że osoby z Wiślackiego Świata spokojnie by ogarnęły taki lokal..

naprawdę myślisz, że osoby z Wiślackiego Świata by cokolwiek ogarnęły?
Odpowiedz cytując