Robbie92 napisał(a):

Otóż to, kto powiedział że przed meczem nie fajnie by było usiąść w wiślackim gronie tak jak na Lechii w T29 Sport Pub.. Myślę że osoby z Wiślackiego Świata spokojnie by ogarnęły taki lokal..
|
naprawdę myślisz, że osoby z Wiślackiego Świata by cokolwiek ogarnęły?