Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34977
Stary 11.02.2016, 10:43
art "Jak niby to wróci na polski rynek skoro większość ludzi nie ma pojęcia czy kupuje produkt niemiecki, francuski, rosyjski czy polski? Już pomijam tak istotny fakt, że najpopularniejsze sklepy to Biedronka, Lidl. 100% polski kapitał "

Ładnie to spłaszczyłeś, mam rozumieć że w biedronce nie ma polskich towarów, polskich producentów? Nie wydaje mi się, poza tym są jeszcze inne wydatki które na pewno będą sprzyjać polskiej gospodarce.Ciekawy jestem w związku z tym co napisałeś Twojej opinii na temat opodatkowania banksterów i sieci? Będzie spójna?


Zdjęcie oryginalne, piszą że blumek rzuca sie że nie dostanie 500 pln.Ktos mu wytłumaczy dlaczego nie dostanie?

https://pbs.twimg.com/media/Ca2Pg0vWEAQxb6o.jpg
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 11.02.2016 o godz. 11:04.