Stelio napisał(a):

|
A co jeśli to wszystko akcja marketingowa klubu? Może chodzi o sam pozytywny PR a dalej jest do d*py tylko się o tym nie mówi i zarząd po prostu liczy na większe wpływy z karnetów, jakoś dziwnym trafem ploty o chorwacie pojawiły się na kilka dni przed ruszeniem sprzedaży karnetów, ciekawe...
|
Mistrzowska akcja marketingowa ktora powoduje wiekszy wk*rw ludzi. Marketing wiekszego poziomu. Kto takie glupoty wymysla?