Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73309
Stary 11.02.2016, 08:35
A co jeśli to wszystko akcja marketingowa klubu? Może chodzi o sam pozytywny PR a dalej jest do d*py tylko się o tym nie mówi i zarząd po prostu liczy na większe wpływy z karnetów, jakoś dziwnym trafem ploty o chorwacie pojawiły się na kilka dni przed ruszeniem sprzedaży karnetów, ciekawe...

Juz nie mówiąc o sponsorze o którym wraz z piatkiem zapomnimy na kolejne pół roku, haha a jeszcze SKWK na początku stycznia na TT wymieniala w którymś wpisie ilu sponsorów będzie i na jakie części stroju
Ostatnio edytowane przez Stelio : 11.02.2016 o godz. 08:40.
Odpowiedz cytując