daka.kodaka napisał(a):

W tej chwili to na bramkę albo kieszka albo Zaluska bo reż ta poza naszym zasięgiem
Co do obrony na rok ściągnął bym ważyła w czerwcu kończy mu się kontrakt
Co do pomocy widział by, Radosława Majewskiego bądź Mierzejewski ego
Atak na ta chwile ok
|
Ja też bym ich widział u nas bardzo chętnie. Tylko obawiam się że oni sami siebie by u nas nie widzieli.