Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34973
Stary 10.02.2016, 22:04
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak piszesz o pieniądzach z budżetu to jednak te 20 mld wróci na rynek w Polsce.Nawet nieprzyjazni Pis ekonomiści upatrują w tym szanse na pobudzenie gospodarki.
Jak niby to wróci na polski rynek skoro większość ludzi nie ma pojęcia czy kupuje produkt niemiecki, francuski, rosyjski czy polski? Już pomijam tak istotny fakt, że najpopularniejsze sklepy to Biedronka, Lidl. 100% polski kapitał

Ktoś bardzo kumaty z ekonomii wytłumaczy mi jak to niby zadziała pozytywnie na gospodarkę? Aaa, dobrze, żeby to była długofalowa perspektywa z rozwiązaniem co wtedy jak trzeba będzie wydawać naprawdę duże kwoty spłatę obligacji itp. Oczywiste rzeczy jak schemata Ponziego czy dodrukowanie odrzucam jako odpowiedzi które mnie satysfakcjonują, ponieważ takie rozwiązania się nie sprawdziły co już wiadomo dziś.