Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18631
Stary 10.02.2016, 21:57
W ogóle, jaki absurd.
Rok 2015, wakacje.
Mieliśmy na pozycji bramkarza Miśkiewicza i Buchalika.
Obaj sobie coś tam bronili, raz puścili, raz wybronili. Ogólnie ostatnia pozycja, na której klub by szukał wzmocnień. Bezpiecznie.

Nagle obaj kontuzja.

SZYBKO ŁAPAJ JAKIEGO KIPERA
>trafił się Cierzniak. poniekąd na przeczekanie.
Cierzniak broni dobrze, co ma puścić, to puści.

>Cierzniak odchodzi.
reakcja?
"O MÓJ BOŻE MUSIMY KUPIĆ BRAMKARZA"
i jakieś akcje z Dubravką.
serio?
Ostatnio edytowane przez gdsmk : 10.02.2016 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując