kerim1906 napisał(a):

|
Rozdawnictwo było od 27 lat i to na dużo większą skalę tylko dla wybranych i uprzywilejowanych.Co zabawniejsze te pieniądze nie wracały z reguły na polski rynek tylko "emigrowały"
|
To nie rozdawnictwo tylko kradziez. Przywlaszczali sobie cudze pieniadze i rozdawali sobie, tak samo jak teraz PIS przywlaszcza sobie cudze pieniadze i bedzie rozdawal komu chce. Niewielka roznica. Za to i za tamto placili, placa i beda placili pracujacy ludzie.