Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#410
Stary 10.02.2016, 21:10
W Koko na Gołębiej też można się nażreć jak świnia za 15 zeta. Kompania Kuflowa również można nie wstać od stołu

Ja wpierniczam kebaby od 15 lat w Krakowskiej Kolibie na Siennej i tego nie zmienię.

Burgery jadłem kilka razy w Moa - dupy nie urwały ale były ok.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując