Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34967
Stary 10.02.2016, 20:56
Rozdawnictwo było od 27 lat i to na dużo większą skalę tylko dla wybranych i uprzywilejowanych.Co zabawniejsze te pieniądze nie wracały z reguły na polski rynek tylko "emigrowały"