Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34966
Stary 10.02.2016, 20:53
Pokaz mi choc jeden z "bogatszych" europejskich krajow, ktory bedac w sytuacji podobnej jak Polska ( a wiekszosc byla ) zaczynal "rozdawnictwo". Rozdawac to sobie mozna jak ma sie z czego. Proste i logiczne.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 10.02.2016 o godz. 20:53.