Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34964
Stary 10.02.2016, 20:40
Tak ale za wykonywana prace a nie czyims kosztem. Proste pytanie - dawalbys z wlasnej kieszenii te 500 zl komus czy nie? No i stad masz tyle ciapakow i innych brudasow w Holandii i Niemczech. Teraz myslisz dlaczego Polske omijaja szerokim lukiem?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 10.02.2016 o godz. 20:41.