|
Tak ale za wykonywana prace a nie czyims kosztem. Proste pytanie - dawalbys z wlasnej kieszenii te 500 zl komus czy nie? No i stad masz tyle ciapakow i innych brudasow w Holandii i Niemczech. Teraz myslisz dlaczego Polske omijaja szerokim lukiem?
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 10.02.2016 o godz. 20:41.
|