|
Chcesz powiedziec, ze porownujesz ciapatych do Polakow? Sprawdz sobie najpierw wsrod jakiej narodowosci wsrod emigrantow w UK jest najwyzszy poziom zatrudnienia. Krotko i na temat. Nie mowie tu o jednym, jedynym dajmy na to Tadzyku, ktory pracuje bo zaraz pewnie i taki przyklad bys przytaczal.
Rodza bo tutaj sie normalnie da zyc niekoniecznie zarabiajac jakies kokosy. Tylko tyle i az tyle.
Co do zasilkow i porownywania UK do Polski to juz to kiedys tutaj ladnie wszystko wytlumaczylem skad sie biora obecne ciecia w budzecie, dlaczego od 2020 bedzie zakaz deficytu ale oczywiscie wislak68 wszystko negowal no bo jakze by inaczej w koncu nie po drodze z linia partii. Pomijam juz calkowicie kwestie finansowa UK kiedy zaczelo sie rozdawnictwo i obecna Polski.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 10.02.2016 o godz. 20:21.
|