Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73305
Stary 10.02.2016, 18:05
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Negocjacje ponoć cały czas trwają, Slaven zgodził się sprzedać Brleka za 200tys € pod warunkiem otrzymania 20% z następnego transferu.... co jest dla naszych nie do przyjęcia, więc się jeszcze targują.
Gdyby dla strony Wisly 20% byloby nie do przyjecia, negocjacje bylyby juz zakonczone.

Gdyby dla Slavena brak 20% bylby nie do przyjecia, patrz wyzej.

Wg mnie sprawa sie toczy o hajs za Burlige, z ktorego transferu kwota wykupu sie zwiekszy, a % od transferu zmniejszy.

Kluby zapewne sie dogadaly na jakas kwote i %. Tyle, ze Wisle jest potrzebna kasa za Lukasza.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 10.02.2016 o godz. 18:08.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując