rafalek napisał(a):

|
Negocjacje ponoć cały czas trwają, Slaven zgodził się sprzedać Brleka za 200tys € pod warunkiem otrzymania 20% z następnego transferu.... co jest dla naszych nie do przyjęcia, więc się jeszcze targują.
|
Gdyby dla strony Wisly 20% byloby nie do przyjecia, negocjacje bylyby juz zakonczone.
Gdyby dla Slavena brak 20% bylby nie do przyjecia, patrz wyzej.
Wg mnie sprawa sie toczy o hajs za Burlige, z ktorego transferu kwota wykupu sie zwiekszy, a % od transferu zmniejszy.
Kluby zapewne sie dogadaly na jakas kwote i %. Tyle, ze Wisle jest potrzebna kasa za Lukasza.