Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mateusz Wis
Junior Member
Od: 01.2014
Offline
#
73300
10.02.2016, 16:14
lukaszsz86
napisał(a):
W każdym razie w ostatnim meczu Slavena nie zagrał
No tak, ale już długo to trwa forumwisla. pl informowała że brakuje porozumienia w kwestii % od nast, sprzedaży.Wydaje się jednak że się nie dogadali.
Mateusz Wis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mateusz Wis
Znajdź inne posty napisane przez Mateusz Wis