Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Mateusz Wis
Junior Member
Od: 01.2014
Offline
#
73298
10.02.2016, 15:54
Niestety, chyba tak jest, dziwne jest to, że na Chorwackich stronach pisali że, Brlek ma podpisać 4 letnia umowę z Wisła.
Od tego czasu minęło dwa dni, i cicho wgl nic na stronie nie dodają zero aktywnośći
Mateusz Wis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mateusz Wis
Znajdź inne posty napisane przez Mateusz Wis