|
Kulą w płot, z olechowskim to było żartobliwe.Przytoczyłem jego wypowiedz o posłankach nowoczerskiej które go wzruszyły podczas nocnych debat o TK.Zapytałem Ciebie żartobliwie czy też zapłakałeś lub sie wzruszyłeś? Nie zrozumiałes żartu? szkoda
Wzruszyłeś mnie ostatnim zdaniem, płakłem.
Nie nadużywaj nazw które mnie nie dotyczą.Osoba"nie...(zainteresowana) nie jest z tego zadowolona.Pisałem już o tym, nie będę znowu rozwijał.
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.02.2016 o godz. 15:52.
|