|
Rozumiem że napisałeś o sobie, trafne.Nie zaprzeczę.Poszukaj i pokaż mój wpis gdzie nazwałem kogokolwiek z tego forum w ten sposób jak byłeś łaskawy pogrubić? Twój "język miłości" do wielu moge cytować na okrągło.W ogóle to daje spokój z toba bo szkoda czasu.
Cytaty z kilku ostatnich godzin ABG
"powinienes zamknac jape"
"To, ze Ty i reszta pozniejszych pisowcow sie dala wydymac przez wyzej wymienionych nie znaczy,"
"Ot i pIslamista zabral glos"
"Cieszy mnie, ze masz swiadomosc swojego poziomu brodzika (wypelnionego błockiem)"
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.02.2016 o godz. 15:06.
|