Czyli sprawa jest prosta,zdelegalizować Pis.Naród wystrzelić w kosmos .ABG na premiera,prezydenta, marszałka sejmu i senatu.Potem jakos poleci, powolutku ale poleci.Intelektualisto
Co do melioracji to nie załapałeś intelektualisto.Kolega po budownictwie pracuje w "melioracjach" Chwali sobie i nie zamierza wracać na budowę.Tak na marginesie intelektualnym