Wyświetl pojedynczy post
GonzoNS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11129
Stary 10.02.2016, 14:25
jonaf napisał(a):Wyświetl post
56-letni były reprezentant Polski, Wisły Kraków i Górnika Zabrze trafił do szpitala.

Informację podał "Przegląd Sportowy".

- Dopadło go przeziębienie, a osłabiony organizm nie wytrzymał - mówi na łamach dziennika znajomy Iwana. - Jest w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej.

Szybkiego powrotu do zdrowia, wiele pojedynków o życie już wygrał, oby kolejny mu się udał.
Odpowiedz cytując