jonaf napisał(a):

56-letni były reprezentant Polski, Wisły Kraków i Górnika Zabrze trafił do szpitala.
Informację podał "Przegląd Sportowy".
- Dopadło go przeziębienie, a osłabiony organizm nie wytrzymał - mówi na łamach dziennika znajomy Iwana. - Jest w szpitalu w stanie śpiączki farmakologicznej.
|
Szybkiego powrotu do zdrowia, wiele pojedynków o życie już wygrał, oby kolejny mu się udał.