Podsumowując dla tl;dr i Mirosława. W Holandii udalo sie dlatego, gsyz:
1. Zaostrzyli kryteria przyznawania rent i zasilkow. Co robi pis? Na odwrot.
2. Sprzyjajace zwiazki zawodowe. Co robi u nas solidarnosc? Ano wlasnie.
3. Wydluzanie aktywnosci zawodowej mlodych emerytow. Co robi pis? Skraca wiek emerytalny.
4. ULGI DLA PRACODAWCOW!!! M.in. ULGI PODATKOWE!!! INWESTYCYJNE!!! Fiskalne tzn. podatkowe Miroslaw. Co robi pis? Doklada Syzyfowi kolejne kamienie (czyt.podatki).
5. Zagwarantowane zatrudnienie! Co proponuje pis ws. pracy? Pis w sprawie pracy nie proponuje nic, albowiem socjalisci nie wiedza, co to praca.
6. Bezrobotny po 1,5 roku od zarejestrowania musi zaakceptowac KAZDA prace! Bezrobocie w Polsce bez ukrytego? 10% w stosunku do osob w wieku produkcyjnym i aktywnym zawodowo. 1,600,000 obywateli. Przypomnie mi pIslamista ile to dzieci ma sie narodzic dzieki 500+?
7. Liczne dzialania lagodzace skutki reform. Co proponuje pis? Operacja bez narkozy.
Cytat:
|
Co Ty z tym oraniem? wylądowałeś gdzieś w melioracjach?
|
Owszem, "dyskutuje" z Tobą. Cieszy mnie, ze masz swiadomosc swojego poziomu brodzika (wypelnionego błockiem) intelektualnego, co rzutuje na "jakosc" Twoich wpisow. Nie mniej jednak melioracja jest ważna, albowiem polepsza jakość gleb. Życzę (odnośnie postów) tego samego Tobie, innym odwiedzającym ten wątek i całego forum.