Temat
:
Kto powinien stanąć w wiślackiej bramce w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław?
Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
Od: 01.2016
Skąd: Polska
Offline
#
16
10.02.2016, 13:30
do bramki wpuśćmy bramkarza a nie ręcznik, bez jaj!
Lepiej zapobiegać niż leczyć
ferrekin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ferrekin
Znajdź inne posty napisane przez ferrekin