Temat
:
Kto powinien stanąć w wiślackiej bramce w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław?
Wyświetl pojedynczy post
Szajba_
Senior Member
Od: 08.2013
Skąd: Miasto Ogrodow
Offline
#
14
10.02.2016, 12:22
Adam Piekutowski
Szajba_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szajba_
Znajdź inne posty napisane przez Szajba_