Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.02.2016, 12:12
Eternit napisał(a):Wyświetl post
Ten temat i jego zawartość są po prostu odpowiedzią forumowej gawiedzi na jawne lenistwo ZWE i brak tematu meczowego!
To jest nowy oficjalny temat meczowy, nowe standardy, nowa jakość, niczym Buchalik na bramce