Temat
:
Kto powinien stanąć w wiślackiej bramce w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław?
Wyświetl pojedynczy post
matiuszek
Junior Member
Od: 06.2013
Skąd: Miasto Makaków
Offline
#
12
10.02.2016, 10:57
Angelo Hugues
z tego co wiem to jest bez klubu.
matiuszek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matiuszek
Znajdź inne posty napisane przez matiuszek