Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34928
Stary 10.02.2016, 10:37
ABGwislakABG Cóż poradzę, ta sama retoryka i argumenty.Nic nowego i odkrywczego.Najlepszy jest petrusek który mam wrażenie czeka w blokach jak ktos napisze cos krytycznego o PIS.Wbija momentalnie.Czujny

"Pustosłowia" nie odnosiłem do Ciebie to po co "podnosisz" ?
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.02.2016 o godz. 10:40.