ABGwislakABG Cóż poradzę, ta sama retoryka i argumenty.Nic nowego i odkrywczego.Najlepszy jest petrusek który mam wrażenie czeka w blokach jak ktos napisze cos krytycznego o PIS.Wbija momentalnie.Czujny
"Pustosłowia" nie odnosiłem do Ciebie to po co "podnosisz" ?