Nie daruje, gdyz wg Waszego viceministra 500+ nalezec sie bedzie rowniez ciapakom. Zamierzam tej slodkiej wstawki uzywac znacznie czesciej.
To jest WASZA, pisowska retoryka. Ja ja tylko przedlozylem na Twoim przykladzie. Nie zaglosowalem wowczas na nikogo, zaden z ww. ode mnie nie dopisal sobie +1.
"Pustoslowie". A to nie jest czasem tak, ze:
Cytat:
|
Miroslaw napisal: Prawde mowiac nie wiem teraz o czym piszesz?
|
?
Cytat:
|
Mam wrażenie że powyżej Ciebie jakiś wysyp komentatorów z czerskiej i wiertniczej plus po i nowoczerskiej? (oprócz wiesniaka który pisał o lodówkach do rejestyracji)
|
Przejrzales ich wszystkich Sherlocku, i mnie przy okazji. Wiadoma sprawa jest, iz nie popierajac dzialan pisu nalezy sie do ww. partii.