Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34926
Stary 10.02.2016, 10:15
Nie daruje, gdyz wg Waszego viceministra 500+ nalezec sie bedzie rowniez ciapakom. Zamierzam tej slodkiej wstawki uzywac znacznie czesciej.

To jest WASZA, pisowska retoryka. Ja ja tylko przedlozylem na Twoim przykladzie. Nie zaglosowalem wowczas na nikogo, zaden z ww. ode mnie nie dopisal sobie +1.

"Pustoslowie". A to nie jest czasem tak, ze:

Cytat:
Miroslaw napisal: Prawde mowiac nie wiem teraz o czym piszesz?
?

Cytat:
Mam wrażenie że powyżej Ciebie jakiś wysyp komentatorów z czerskiej i wiertniczej plus po i nowoczerskiej? (oprócz wiesniaka który pisał o lodówkach do rejestyracji)
Przejrzales ich wszystkich Sherlocku, i mnie przy okazji. Wiadoma sprawa jest, iz nie popierajac dzialan pisu nalezy sie do ww. partii.
Ostatnio edytowane przez ABGwislakABG : 10.02.2016 o godz. 10:31.
Anty PO-PiS!!!