Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34925
Stary 10.02.2016, 10:09
Daruj sobie stwierdzenia typu pislamista to po pierwsze

ABGwislakABG "Hmm, alez ja mialem taka opcje do wyboru - albo Niemiec, albo Zyd, w 2010r. po vs pis 2005 i 2007, po vs pis 2011. I? Nie poszedlem na wybory, albowiem kazdy wybor wowczas bylby skurvieniem sie przeciwko narodowi i panstwu polskiemu."

Czyli zgodnie z Twoja retoryką kogoś poparłeś (przypominam Twoja opinie o niegłosowaniu w referendum konstytucyjnym)

Co do TK dokładnie nie zrobiłeś żadnej ŁASKI ( z dużych i przez ł jakby co) sprawa była i jest oczywista i czytelna

Jak masz ochotę to wałkuj sobie wpisy jaroo, pustosłowie omijam szerokim łukiem

Mam wrażenie że powyżej Ciebie jakiś wysyp komentatorów z czerskiej i wiertniczej plus po i nowoczerskiej? (oprócz wiesniaka który pisał o lodówkach do rejestyracji)
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.02.2016 o godz. 10:14.