Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18613
Stary 09.02.2016, 22:02
wolfu napisał(a):Wyświetl post
jak się wpisze w youtube 'Sivakov' to od razu na samej górze pojawia się filmik z jego bramką (https://www.youtube.com/watch?v=-FHAyNqQOCI), polecam bo gol świetny. Jeśli miałby tak strzelać też u nas, to jestem za - brać go
Widać ostatki u kolegi pełną parą. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że strzelił taką bramkę gdzie indziej i nigdy u nas nie grał...
Powód: literówa ;)
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 09.02.2016 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując