Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
18613
09.02.2016, 22:02
wolfu
napisał(a):
jak się wpisze w youtube 'Sivakov' to od razu na samej górze pojawia się filmik z jego bramką (
https://www.youtube.com/watch?v=-FHAyNqQOCI
), polecam bo gol świetny. Jeśli miałby tak strzelać też u nas, to jestem za - brać go
Widać ostatki u kolegi pełną parą. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować że strzelił taką bramkę gdzie indziej i nigdy u nas nie grał...
Powód: literówa ;)
Ostatnio edytowane przez markowywislak : 09.02.2016 o godz. 22:03.
markowywislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markowywislak
Znajdź inne posty napisane przez markowywislak