Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18611
Stary 09.02.2016, 21:55
daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
Z Bramkarzy bym widział:
Paweł Kieszka http://www.transfermarkt.pl/pawel-ki.../spieler/17592
Mariusz Pawełek http://www.transfermarkt.pl/mariusz-.../spieler/29819 na pewno lepszy od Michałow kontrakt do czerwca
Stoper
Michal nalepa http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947
Gordan-bunoza http://www.transfermarkt.pl/gordan-b.../spieler/67999
Filip modelski http://www.90minut.pl/kariera.php?id=16942 wymiana za burlige
Z pomocy
Michał Siwakow http://www.transfermarkt.pl/mikhail-.../spieler/36364
Nie znam nikogo z tego grona.
Ktoś ich widział na oczy? Dobrzy są?

Bunoza - typowy piłkarz z Bałkanów, brać oni walczą dobrze (Jovanić, Jovanović)
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując