|
Nasi skauci byli na wczorajszym meczu Braga-Estoril, w barwach którego gra Paweł Kieszek.
Jego umowa obowiązuje do końca tego sezonu. Ma pewne miejsce w składzie, gra regularnie.
To byłby zapewne dobry ruch.
Jest tylko jeden problem, jego miejsce urodzenia to Warszawa, a wiadomo jakie to niesie niebezpieczeństwo.
Kontrakt na rok nie wchodzi w grę.....
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 09.02.2016 o godz. 13:06.
|