Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18590
Stary 09.02.2016, 13:04
Nasi skauci byli na wczorajszym meczu Braga-Estoril, w barwach którego gra Paweł Kieszek.
Jego umowa obowiązuje do końca tego sezonu. Ma pewne miejsce w składzie, gra regularnie.
To byłby zapewne dobry ruch.

Jest tylko jeden problem, jego miejsce urodzenia to Warszawa, a wiadomo jakie to niesie niebezpieczeństwo.
Kontrakt na rok nie wchodzi w grę.....
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 09.02.2016 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując