Stelio napisał(a):

^^ Skoro blokuje to chyba właśnie go chce Chociaż to niedobrze, bo jeśli faktycznie TP blokuje transfer Burligi to znaczy, że uważa go za potrzebnego dla zespołu a co za tym idzie, Burliga odchodzi nie dlatego, że go nie chcemy tylko dlatego, że nas na niego nie stać :/
|
poj.ebało mi się z tym Brlekiem
