|
a co jak Pietrzak zagra na środku pomocy a Sadlok na srodku obrony?
A co jeśli Bogusk to nie jest typowy skrzydłowy tak jak i Cywka?
Skoro Ted tak robi to chyba ma jakis powod, a Wy nie traćcie zdrowia i nie rozkminiajcie dlaczego.
A moze TP pożyczył Buremu kilka stówek i ten mu nie oddał...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|