Temat
:
Kto powinien stanąć w wiślackiej bramce w meczu przeciwko Śląskowi Wrocław?
Wyświetl pojedynczy post
herkules
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
4
09.02.2016, 11:27
GonzoNS
napisał(a):
Żaden z dwóch powyższych
Dlaczego?
Miśkiewicz przed kontuzją spisywał się całkiem pewnie.
herkules
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do herkules
Znajdź inne posty napisane przez herkules